Spolehlivý dodavatel energií
Servisní a poruchová služba

577 922 169

Czech
Czech English

Teplárna Otrokovice dodává teplo novému obchodnímu centru

Otrokovice (27. února 2014) - Novou nákupní galerii v blízkosti vlakového nádraží v Otrokovicích, která se dnes otevřela veřejnosti, zásobuje teplem společnost Teplárna Otrokovice. Obchodní centrum rozšíří okruh nových zákazníků, kteří se na horkovodní síť teplárny napojili.

Teplárna získala vloni nové zákazníky s ročním odběrem přes 3 500 GJ. Kromě nového obchodního centra se na síť dálkového vytápění připojil polyfunkční dům s byty, kancelářemi a obchody v Napajedlích, bytový dům v Napajedlích nebo rodinný dům v Otrokovicích. Společnosti se daří získávat nové odběratele díky spolehlivým dodávkám energií a příznivým cenám. Výhodou napojení na centrální zdroj tepla je zajištění dalších služeb, jako je non-stop servis při poruchách, údržba výměníkové stanice či zajištění revizních služeb. „V letošním roce chystáme připojení dalších zákazníků v Napajedlích. Kromě dvou škol budeme teplo dodávat do řeznictví, restaurace nebo na faru,“ uvedl předseda představenstva Teplárny Otrokovice Petr Jeník. 

Společnost vyrábí teplo a elektřinu v kombinované výrobě, která patří k ekonomicky a ekologicky nejvýhodnějším. Podstatná část tepla míří do průmyslových podniků, na dodávky tepla je napojeno přes 9 tisíc domácností a další instituce v regionu. Celková délka horkovodních a parovodních sítí měří 53 kilometrů.