Spolehlivý dodavatel energií
Servisní a poruchová služba

577 922 169

Czech
Czech English

V nové topné sezoně připojí teplárna další odběratele a rozšíří služby

Otrokovice (1. září 2016) - V letních měsících probíhaly v Teplárně Otrokovice opravy, revize a údržba technologií. Nyní jsou všechna zařízení opět v provozu a v případě ochlazení je společnost připravena zahájit dodávky tepla. Podle vyhlášky Ministerstva průmyslu a obchodu začíná topná sezona 1. září a v tomto období se začíná topit, když průměrná denní teplota dva dny po sobě klesne pod 13 stupňů.

V nové topné sezoně začne společnost s dodávkami tepla i pro nové odběratele. Během prázdnin se vybudovala přípojka do Základní školy v ulici Komenského ve Zlíně-Malenovicích, kde centrální vytápění nahradilo plynovou kotelnu. Okruh zákazníků teplárny se v krajském městě dále rozšíří o novou prodejnu nábytku Möbelix a na centrální zdroj tepla se připojí také nový polyfunkční dům s kancelářemi a obchody Modrá Husa v Otrokovicích.

„Chceme nabízet komplexní služby za příznivou cenu, proto naši nabídku stále rozšiřujeme. Daří se nám připojovat nové odběratele, ale pokud není technicky možné připojení na centrální zdroj tepla, připravíme pro ně jinou variantu vytápění a zajistíme bezpečný a ekonomický provoz zařízení,“ řekl předseda představenstva Teplárny Otrokovice Petr Jeník.

Teplárna připravila i novou službu pro majitele plynových kotelen. „S jejich provozem je spojena řada starostí a povinností, proto nabízíme vlastníkům, že převezmeme zodpovědnost za tyto kotelny. Zajistíme nejen dodávky tepla a teplé vody, ale také servis, údržbu, revize a další služby,“ vysvětlil Petr Jeník. V současnosti Teplárna Otrokovice zásobuje teplem více než devět tisíc domácností, průmyslové podniky, školy, obchodní centra a další instituce v Otrokovicích, Zlíně – Malenovicích a Napajedlech. K největším odběratelům patří společnost Continental Barum.

LAMA ENERGY GROUP

Teplárna Otrokovice je součástí skupiny LAMA Energy Group. LAMA je česká soukromá investiční skupina zaměřená na podnikání v průzkumu, těžbě a obchodu s energetickými komoditami. Mezi českými dceřinými společnostmi holdingu je LAMA ENERGY, která dodává plyn a elektřinu domácnostem i korporátním zákazníkům, LAMA GAS & OIL těží plyn a ropu v České republice, Teplárna Kyjov, virtuální mobilní operátor LAMA MOBILE nebo satelitní televize DIGI TV.