Spolehlivý dodavatel energií
Servisní a poruchová služba

577 922 169

Czech
Czech English

Teplárna pomůže s opravou dětského hřiště

Zlín (29. května)  - Teplárna Otrokovice uzavřela s městem Zlín Dohodu o vzájemné spolupráci, kterou dnes podepsali předseda představenstva Teplárny Otrokovice Petr Jeník, místopředseda představenstva František Foltýn a náměstek zlínského primátora Aleš Dufek. Díky podpoře teplárny se opraví dětské hřiště.

 Smlouva o spolupráci se týká především informování v oblastech centrálního zásobování teplem, životního prostředí, havarijní komunikace i života města. Teplárna zajišťuje dodávky tepla a teplé vody pro domácnosti, podniky a obchodní centra ve Zlíně – Malenovicích. „Město Zlín považujeme za svého významného partnera a jsme připraveni se podílet na jeho rozvoji podporou zdravotnictví, školství, kultury, sociální oblasti a volnočasových aktivit obyvatel,“ řekl předseda představenstva Teplárny Otrokovice Petr Jeník.

Součástí smlouvy o spolupráci je také dodatek o konkrétní finanční podpoře. Letos společnost přispěje částkou 200 tisíc korun na opravu dětského hřiště v areálu Základní školy na ulici Komenského ve Zlíně-Malenovicích. Teplárna Otrokovice uzavřela Dohodu o vzájemné spolupráci také s městem Otrokovice a Napajedla. Podpora regionu, okolním městům, obcím i neziskovým organizacím se významně zvýšila v loňském roce, kdy společnost získal nový majitel, skupina Lama Energy Group.

Akciová společnost Teplárna Otrokovice zásobuje teplem na devět tisíc domácností, průmyslové podniky, školy, obchodní centra a další instituce v Otrokovicích, Zlíně – Malenovicích a Napajedlích. Teplárna Otrokovice patří do skupiny Lama Energy Group, která působí jako producent a dodavatel zemního plynu, elektrické energie a jako virtuální mobilní operátor. Skupina se zabývá i těžbou plynu u Břeclavi a těžbou ropy v Kanadě.