Spolehlivý dodavatel energií
Servisní a poruchová služba

577 922 169

Czech
Czech English

Teplárna pokračuje ve spolupráci s městem Otrokovice

Předseda představenstva Teplárny Otrokovice Petr Jeník a starosta Otrokovic Jaroslav Budek podepsali dnes smlouvu o konkrétní podpoře na rok 2018. V rámci dohody o spolupráci poskytne letos teplárna městu čtvrt milionu korun.

Peníze půjdou do oblasti kultury, na volnočasové aktivity obyvatel města a využijí je i sportovní kluby, které pracují s dětmi a mládeží. Společnost podpoří například oslavy 100. výročí vzniku Československa nebo Cyklojízdu do Dubnice nad Váhom. Na pořádání kulturních akcí pro veřejnost získá finanční prostředky také Otrokovická Beseda.

„Dohodu o vzájemné spolupráci jsme uzavřeli v roce 2013 a během pěti let jsme přispěli na  projekty města částkou 1,4 milionu korun. Letos poskytneme dalších 250 tisíc,“ řekl předseda představenstva Teplárny Otrokovice Petr Jeník.

Teplárna významně podporuje i další organizace, projekty a charitativní akce v regionu. Většina prostředků míří do organizací, které pomáhají nemocným dětem, handicapovaným lidem a seniorům. Celková částka přesáhla v loňském roce jeden milion korun.