Kariéra

Pracovní náplň:

  • řídí, kontroluje a je zodpovědný za provoz kotle;
  • organizuje provoz zařízení, aby bylo efektivně využíváno;
  • spolupracuje na odstraňování závad a poruch;
  • provádí obsluhu odstruskování.

Požadavky na kvalifikaci uchazeče:

  • SŠ/USO nejlépe strojního zaměření;
  • znalost práce na PC;
  • praxe vítána.

Nabízíme:

atraktivní finanční ohodnocení, motivační systém odměn, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na sport, kulturu, zdraví či rekreaci, příspěvky na péči o zdraví (očkování, vitamíny), podpora dalšího vzdělávání, poskytnutí bezúročné půjčky, společenské a sportovní akce pro zaměstnance.

Životopis posílejte na adresu: kariera@tot.cz.

  • manipulace el. zařízení;
  • inspekční činnost v rozvodnách NN a VN;
  • odstraňování vzniklých závad a poruchy na el. zařízení;
  • kontrola chodu kompresorů, elektrofiltrů.

Požadavky na uchazeče:

  • vzdělání v oboru elektro vyučen nebo maturita;
  • platná elektrotechnická kvalifikace dle §6 nebo §7 dle vyhlášky 50/78 Sb.;
  • znalost prací na NN a VN zařízeních;
  • orientace v elektrických zařízeních;
  • znalost schémat a čtení výkresové elektrotechnické dokumentace;
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky;
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost;
  • ochota pracovat ve směnném provozu.

Nabízíme:

Životopis

Pokud jste v aktuální nabídce nenašli vhodnou pracovní pozici a máte zájem pracovat v naší společnosti, zašlete prosím Váš životopis s motivačním dopisem na níže uvedený kontakt. Zasláním Vašich kontaktních údajů a životopisu udělujete společnosti Teplárna Otrokovice a.s. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a to za účelem evidence zájemců o zaměstnání.

Kontakt

Teplárna Otrokovice a.s.
Ing. Robin Čejka

kariera@tot.cz

Ostatní

Výběrová řízení

Přinášíme přehled aktuálně vyhlášených výběrových řízení v naší společnosti.

Ochrana osobních údajů

Ochranu osobních údajů našich zákazníků a jejich soukromí považujeme za svou prvořadou povinnost.

Dokumenty ke stažení

Vztahy s investory

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!

    Zavolejte nám

    Napište nám