člen skupiny
Spolehlivý dodavatel energií
Servisní a poruchová služba

577 922 169

Czech
Czech English

Kariéra

Nabídka volných míst

Provozní zámečník odsíření

Pracovní náplň:

  • provoz a údržba technologického celku
  • průběžné opravy strojů a zařízení
  • údržbářská práce v areálu teplárny

Požadavky na kvalifikaci uchazeče:

  • vzdělání SOU, SŠ, technického směru, nejlépe obor zámečník
  • svářečský průkaz - základní kurz, elektrika, plyn
  • řidičský průkaz sk. B, průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku (možnost obnovy platnosti průkazu)
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou, popř. zajistíme
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

Kromě zajímavé a důležité pracovní pozice nabízíme atraktivní finanční ohodnocení, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů (pět týdnů dovolené, závodní stravování, roční odměny, příspěvek na penzijní připojištění a další).

    Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu na adresu: kariera@tot.cz.

    Společnost Teplárna Otrokovice patří mezi významné zaměstnavatele v regionu, svým zaměstnancům poskytuje motivující ohodnocení, řadu výhod, benefitů a možností k profesnímu růstu.

    • motivační systém odměn
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvky na stravování, dovolenou, penzijní připojištění
    • příspěvky na péči o zdraví (očkování, vitamíny)
    • podpora vzdělávání zaměstnanců
    • možnost poskytnutí bezúročné půjčky
    • společenské a sportovní akce pro zaměstnance

    Životopis

    Pokud jste v aktuální nabídce nenašli vhodnou pracovní pozici a máte zájem pracovat v naší společnosti, zašlete prosím Váš životopis s motivačním dopisem na níže uvedený kontakt. Zasláním Vašich kontaktních údajů a životopisu udělujete společnosti Teplárna Otrokovice a.s. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a to za účelem evidence zájemců o zaměstnání.

    Kontakt

    Teplárna Otrokovice a.s.
    Ing. Robin Čejka

    kariera@tot.cz