člen skupiny
Spolehlivý dodavatel energií
Servisní a poruchová služba

577 922 169

Czech
Czech English

Kariéra

Společnost Teplárna Otrokovice patří mezi významné zaměstnavatele v regionu, svým zaměstnancům poskytuje motivující ohodnocení, řadu výhod, benefitů a možností k profesnímu růstu.

  • motivační systém odměn
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování, dovolenou, penzijní připojištění
  • příspěvky na péči o zdraví (očkování, vitamíny)
  • podpora vzdělávání zaměstnanců
  • možnost poskytnutí bezúročné půjčky
  • společenské a sportovní akce pro zaměstnance

Nabídka volných míst

Provozní zámečník

Pracovní náplň:

  • sledování technického stavu zařízení a přístrojů na provozu rozvod tepla
  • obsluha výměníkových stanic, parního a horkovodního potrubí, včetně příslušenství
  • údržba těchto zařízení a přístrojů,
  • obsluha TNS

Požadavky na kvalifikaci uchazeče:

  • vzdělání – vyučen v oboru strojním nebo maturita
  • svářečský průkaz
  • průkaz vazač, jeřábník
  • řidičský průkaz skupiny B

Strojník energetického zařízení

  • řídí, kontroluje a je zodpovědný za provoz kotle;
  • organizuje provoz zařízení, aby bylo efektivně využíváno;
  • spolupracuje na odstraňování závad a poruch;
  • provádí obsluhu odstruskování.

  • SŠ/USO nejlépe strojního zaměření;
  • znalost práce na PC;
  • praxe vítána.

Nabízíme:

Kromě zajímavé a důležité pracovní pozice nabízíme atraktivní finanční ohodnocení, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů (pět týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na dovolenou, na penzijní připojištění, atd.).

Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu na adresu: kariera@tot.cz.

Životopis

Pokud jste v aktuální nabídce nenašli vhodnou pracovní pozici a máte zájem pracovat v naší společnosti, zašlete prosím Váš životopis s motivačním dopisem na níže uvedený kontakt. Zasláním Vašich kontaktních údajů a životopisu udělujete společnosti Teplárna Otrokovice a.s. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a to za účelem evidence zájemců o zaměstnání.

Kontakt

Teplárna Otrokovice a.s.
Ing. Robin Čejka

kariera@tot.cz