Spolehlivý dodavatel energií
Servisní a poruchová služba

577 922 169

Czech
Czech English

Podpora projektů a akcí v roce 2015

Podpora projektů a akcí v roce 2015 15. 01. 2016

Projekty a akce v regionu za více než milion korun podpořila v loňském roce Teplárna Otrokovice. Formou darů a sponzoringu přispěla společnost především organizacím, které pomáhají nemocným dětem, handicapovaným lidem a seniorům. Mezi obdarovanými byla např. Nadace Křižovatka, Naděje otrokovická, domácí hospic Most k domovu, oddělení neonatologie Krajské nemocnice T. Bati nebo Charita sv. Anežky Otrokovice.

Teplárna se podílela také na charitativních akcích, jejichž výtěžek putoval na pomoc onkologicky nemocným dětem nebo lidem se zdravotním postižením. Příspěvek od teplárny pomohl v loňském roce i organizacím a sportovním klubům, které pracují s dětmi a mládeží. V rámci dohody o vzájemné spolupráci s městem Otrokovice se společnost významně podílela na akcích pořádaných městem, ať už šlo o Otrokovické letní slavnosti, Zdravý pohyb do škol nebo Farmářské trhy.

Většina prostředků míří do oblasti zdravotnictví, sociální oblasti a volnočasových aktivit dětí a mládeže v Otrokovicích, Napajedlech a ve Zlíně.