Spolehlivý dodavatel energií
Servisní a poruchová služba

577 922 169

Czech
Czech English

Teplárna pokračuje ve spolupráci s městem Otrokovice

Otrokovice (25. března 2015) - Teplárna Otrokovice se bude opět významně podílet na akcích, které v letošním roce chystá město Otrokovice. Předseda představenstva Petr Jeník, místopředseda představenstva František Foltýn a starosta Otrokovic Jaroslav Budek podepsali dnes smlouvu o podpoře na rok 2015.

Teplárna v rámci dohody o spolupráci podpoří letos město Otrokovice částkou 300 tisíc korun. „Finanční příspěvek půjde do sociální oblasti, na kulturní akce nebo sportovní aktivity dětí,“ řekl předseda představenstva Teplárny Otrokovice Petr Jeník při podpisu smlouvy. Třetinu částky využije město na realizací akcí a projektů jako jsou Otrokovické letní slavnosti, Zdravý pohyb do škol nebo Farmářské trhy. Další finanční prostředky získá na pořádání kulturních akcí Otrokovická Beseda a peníze si rozdělí i sportovní kluby ve městě. „Peníze použijeme na zkvalitnění tréninku naší mládeže,“ poznamenal předseda oddílu veslování TJ Jiskra  Milan Tomaštík. Teplárna daruje také příspěvek ve výši 40 tisíc korun sdružení NADĚJE, otrokovická na úhradu nákladů spojených s vytvářením pracovních příležitostí pro lidi se zdravotním postižením, kteří jsou znevýhodněni na trhu práce.

Dohodu o vzájemné spolupráci uzavřela teplárna s městem v roce 2013 a během dvou let přispěla na  projekty města Otrokovice částkou 700 tisíc korun. Formou darů či sponzoringu věnovala vloni teplárna městům, obcím, školám, občanským sdružením a neziskovým organizacím v regionu téměř 1,5 milionu korun.