Spolehlivý dodavatel energií
Servisní a poruchová služba

577 922 169

Czech
Czech English

Teplárna podpoří město Otrokovice

Otrokovice (13. dubna 2016) - Teplárna Otrokovice opět podpoří aktivity města Otrokovice. Zástupci společnosti podepsali dnes se starostou Jaroslavem Budkem smlouvu o podpoře na rok 2016.

Teplárna v rámci dohody o spolupráci poskytne letos městu částku 200 tisíc korun. „Peníze pomůžou sportovním klubům, které se věnují dětem a mládeži. Část prostředků využije Otrokovická Beseda na pořádání kulturních akcí,“ řekl předseda představenstva Teplárny Otrokovice Petr Jeník. Peníze půjdou také na projekt města Zdravý pohyb do škol nebo na vytvoření nových pracovních míst pro zdravotně postižené.

Teplárna významně podporuje i další projekty a charitativní akce v regionu. Vloni formou darů a sponzoringu rozdělila více než milion korun. Velká část prostředků míří do organizací, které pomáhají nemocným dětem, handicapovaným lidem a seniorům. 

„Jsem rád, že Teplárna Otrokovice patří k firmám, které dlouhodobě podporují naše město. Díky těmto donátorům tak můžeme vytvářet kvalitnější zázemí v mnoha oblastech života našich spoluobčanů,“ uvedl starosta Otrokovic Jaroslav Budek.