Spolehlivý dodavatel energií
Servisní a poruchová služba

577 922 169

Czech
Czech English

Teplárna odstaví technologie. Lidé bez teplé vody nezůstanou

Otrokovice (25. července 2016) - Pravidelnou letní odstávku chystá Teplárna Otrokovice na začátek srpna. Dodávky teplé vody pro odběratele budou zajištěny.

První srpnový týden odstaví teplárna kotle i turbíny a bude provádět údržbu a opravy technologií, které celý rok fungují v nepřetržitém provozu.Všechna zařízení musí být opět připravena na spolehlivý a bezporuchový provoz v následující topné sezoně,“ uvedl předseda představenstva Teplárny Otrokovice Petr Jeník.

Zatímco většina tepláren během odstávky přerušuje dodávky, otrokovická teplárna zajišťuje teplou vodu bez omezení. Domácnosti ani další odběratelé žádný výpadek nepocítí a bez teplé vody nezůstanou. Teplárna využije záložní zdroj ve Zlíně-Malenovicích a díky tomu k přerušení dodávek v době letní odstávky nedojde. Odstávka začne v pondělí 1. srpna a skončí v neděli 7. srpna, kdy mohou obyvatelé v blízkosti teplárny zaznamenat mírné zvýšení hluku a tmavší kouř z komína, což souvisí s najížděním technologických zařízení do provozu.

 

TEPLÁRNA OTROKOVICE a.s.

Akciová společnost Teplárna Otrokovice zásobuje teplem více než devět tisíc domácností, průmyslové podniky, školy, obchodní centra a další instituce v Otrokovicích, Zlíně – Malenovicích a Napajedlech. K největším odběratelům patří společnost Continental Barum. Teplárna Otrokovice je součástí skupiny Lama Energy Group.

LAMA ENERGY GROUP

LAMA je česká soukromá investiční skupina zaměřená na podnikání v průzkumu, těžbě a obchodu s energetickými komoditami. Mezi českými dceřinými společnostmi holdingu je LAMA ENERGY, která dodává plyn a elektřinu domácnostem i korporátním zákazníkům, LAMA GAS & OIL těží plyn a ropu v České republice, Teplárna Kyjov, virtuální mobilní operátor LAMA MOBILE nebo satelitní televize DIGI TV.